首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-40-30-G-03.25-D-NDS
minImg
SFSD-40-30-G-03.25-D-NDS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-40-30-G-03.25-D-NDS
Number of Rows 2
Number of Positions 80
Color Black, Individual
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.271' (82.55mm, 3.25")