首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-50-28-G-10.00-SR
minImg
SFSD-50-28-G-10.00-SR
Samtec Inc.
型号:
SFSD-50-28-G-10.00-SR
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")