首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-50-28-G-28.00-D-NUS
minImg
SFSD-50-28-G-28.00-D-NUS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-50-28-G-28.00-D-NUS
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 2.33' (711.20mm)