首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-03-30-G-03.26-D-NUS
minImg
SFSDT-03-30-G-03.26-D-NUS
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-03-30-G-03.26-D-NUS
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Blue, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.272' (82.80mm, 3.26")