首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-05-28-H-03.50-SR
minImg
SFSDT-05-28-H-03.50-SR
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-05-28-H-03.50-SR
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Blue, Individual
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.292' (88.90mm, 3.50")