首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-05-30-G-10.00-SL
minImg
SFSDT-05-30-G-10.00-SL
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-05-30-G-10.00-SL
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")