首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-07-28-G-11.50-DS-NDX
minImg
SFSDT-07-28-G-11.50-DS-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-07-28-G-11.50-DS-NDX
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.958' (292.10mm, 11.50")