首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-10-28-G-09.84-S
minImg
SFSDT-10-28-G-09.84-S
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-10-28-G-09.84-S
描述:
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Blue, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.820' (249.94mm, 9.84")