首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-15-28-G-26.50-DR-NDX
minImg
SFSDT-15-28-G-26.50-DR-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-15-28-G-26.50-DR-NDX
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 2.21' (673.10mm)