首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-20-30-H-07.87-DR-NUS
minImg
SFSDT-20-30-H-07.87-DR-NUS
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-20-30-H-07.87-DR-NUS
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Color Blue, Individual
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.656' (199.90mm, 7.87")