首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-45-28-G-03.25-DR-NDX
minImg
SFSDT-45-28-G-03.25-DR-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-45-28-G-03.25-DR-NDX
Number of Rows 2
Number of Positions 90
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.271' (82.55mm, 3.25")