首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-50-28-G-05.00-D-NDS
minImg
SFSDT-50-28-G-05.00-D-NDS
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-50-28-G-05.00-D-NDS
描述:
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Color Blue, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.417' (127.00mm, 5.00")