首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-50-28-G-06.00-DR-NUS
minImg
SFSDT-50-28-G-06.00-DR-NUS
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-50-28-G-06.00-DR-NUS
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")