首页 / 矩形电缆组件 / SFSDT-50-28-G-07.00-D-NDX
minImg
SFSDT-50-28-G-07.00-D-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSDT-50-28-G-07.00-D-NDX
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.583' (177.80mm, 7.00")