Seoul Semiconductor Inc.
型号:
SFW8C32A-DK
封装:
-
批次:
-
描述:
LED COB WM WHT LNR STRP 2700K
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Configuration | Linear Light Strip |
| Viewing Angle | - |
| Color | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Current - Test | 15mA |
| Current - Max | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 163 lm/W |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 210lm |
| Series | - |
| Temperature - Test | 25°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Seoul Semiconductor Inc. |
| Features | - |
| Height | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 86V |
| Package | Bulk |
| CCT (K) | 2700K |
| Base Product Number | SFW8C31 |