首页 / 振荡器 / SG-150SEE 26.0000ME3
minImg
SG-150SEE 26.0000ME3
EPSON
型号:
SG-150SEE 26.0000ME3
品牌:
EPSON
描述:
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±15ppm
Current - Supply (Max) 2.3mA
Size / Dimension 0.083" L x 0.067" W (2.10mm x 1.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SG-150S*E
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr EPSON
Frequency 26 MHz