首页 / 振荡器 / SG-615PH 48.0000MC0:ROHS
minImg
SG-615PH 48.0000MC0:ROHS
EPSON
型号:
SG-615PH 48.0000MC0:ROHS
品牌:
EPSON
描述:
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 20mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Size / Dimension 0.551" L x 0.341" W (14.00mm x 8.65mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SG-615
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SOJ, 5.08mm pitch
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr EPSON
Frequency 48 MHz