首页 / 振荡器 / SG-710ECK 50.0000MC0
minImg
SG-710ECK 50.0000MC0
EPSON
型号:
SG-710ECK 50.0000MC0
品牌:
EPSON
描述:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.287" L x 0.189" W (7.30mm x 4.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SG-710
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr EPSON
Frequency 50 MHz