SG150I-C0
Panduit Corp
型号:
SG150I-C0
品牌:
Panduit Corp
描述:
CBL TIE LOCKING BLACK 40LBS 6.2"
库存 : 700
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 100
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Tensile Strength 40 lbs (18.14 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series Super-Grip®
Shelf Life Start -
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Mfr Panduit Corp
Features Weather Resistant
Package Bulk
Shelf Life -
Length - Actual 0.517' (157.58mm, 6.20")
Length - Approximate 6.25"
Width 0.168" (4.30mm)
Bundle Diameter 1.50" (38.10mm)