SG732ETTD220K
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
SG732ETTD220K
封装:
1210
描述:
RES 22 OHM 10% 1/2W 1210
库存 : 7488
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 Ohms
Series SG73
Power (Watts) 0.5W, 1/2W