SG73P2ATTD3013F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
SG73P2ATTD3013F
描述:
RES 301K OHM 1% 1/2W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 301 kOhms
Series SG73P
Power (Watts) 0.5W, 1/2W