SG73P2ERTTD8873D
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
SG73P2ERTTD8873D
描述:
RES 887K OHM 0.5% 3/4W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 887 kOhms
Series SG73P-RT
Power (Watts) 0.75W, 3/4W