SG73S2BRTTD3322D
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
SG73S2BRTTD3322D
封装:
1206
描述:
RES 33.2K OHM 0.5% 1/3W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 33.2 kOhms
Series SG73S-RT
Power (Watts) 0.333W, 1/3W