SG73S2E1RTTD331G
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
SG73S2E1RTTD331G
描述:
RES 330 OHM 2% 1W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Ratings -
Resistance 330 Ohms
Series SG73S-RT
Power (Watts) 1W