SG73S2ETTD393G
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
SG73S2ETTD393G
描述:
RES 39K OHM 2% 1/2W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 39 kOhms
Series SG73S
Power (Watts) 0.5W, 1/2W