首页 / 缓冲器和边缘 / SGE-365-0-3080 02000C-02000C
minImg
SGE-365-0-3080 02000C-02000C
Omron Automation and Safety
型号:
SGE-365-0-3080 02000C-02000C
描述:
SAFETY EDGE
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Profile (W x H) 1.38" x 2.56" (35.0mm x 65.0mm)
Approval Agency CE
Material Ethylene Propylene Diene Monomer (EPDM)
Product Status Obsolete
Series SGE
Inactive End Region 0.79" (20.0mm)