SH50F-3.0-47
Amgis, LLC
型号:
SH50F-3.0-47
品牌:
Amgis, LLC
描述:
FIXED IND 47UH 3A 50 MOHM TH
库存 : 885
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.669" Dia (17.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 50mOhm Max
Series SH50
Inductance 47 µH