Meritek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
500
$0.134615
$67.3075
2500
$0.126854
$317.135
5000
$0.119082
$595.41
10000
$0.113905
$1139.05
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.406" (10.30mm) |
| Surface Mount Land Size | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | SHT |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Mfr | Meritek |
| Capacitance | 47 µF |
| Package | Bulk |