SHTL25V471MJ102
Meritek
型号:
SHTL25V471MJ102
品牌:
Meritek
描述:
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.406" (10.30mm)
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series SHTL
Package / Case Radial, Can - SMD
Mfr Meritek
Capacitance 470 µF