SI-B8T101250WW
Samsung Semiconductor, Inc.
型号:
SI-B8T101250WW
描述:
LED MOD FINGER-SQ64B RECT 4000K
用户指南
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Rectangle
Viewing Angle 115°
Color White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 700mA
Current - Max 1.6A
Lumens/Watt @ Current - Test 163 lm/W
Size / Dimension 259.00mm L x 250.00mm W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1310lm (Typ)
Series Finger-SQ64B
Temperature - Test 35°C
Type LED Module
Mfr Samsung Semiconductor, Inc.
Features With Connector
Height 6.70mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 11.5V