SI-B8V061280WW
Samsung Semiconductor, Inc.
型号:
SI-B8V061280WW
描述:
LED MOD LT-E282A LNR STRP 3000K
用户指南
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle 115°
Color White, Warm
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 300mA
Current - Max 360mA
Lumens/Watt @ Current - Test 126 lm/W
Size / Dimension 280.00mm L x 24.00mm W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 705lm (Typ)
Series LT-E282A
Temperature - Test 50°C
Type LED Module
Mfr Samsung Semiconductor, Inc.
Features With Connector
Height 5.80mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 18.7V