Skyworks Solutions Inc.
型号:
SI4827-A10-CS
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
RF RX AM/FM 504KHZ-1.75MHZ SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.465
$4.465
10
$3.99
$39.9
25
$3.591
$89.775
100
$3.2718
$327.18
250
$2.9526
$738.15
500
$2.64936
$1324.68
1000
$2.394
$2394
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | General Purpose |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Modulation or Protocol | AM, FM, SW |
| Series | - |
| Sensitivity | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | 21mA |
| Voltage - Supply | 2V ~ 3.6V |
| Data Rate (Max) | - |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Frequency | 504kHz ~ 1.75MHz, 2.3MHz ~ 28.5MHz, 64MHz ~ 109MHz |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | SI4827 |