Skyworks Solutions Inc.
型号:
SI5321-H-BL
封装:
63-PBGA (9x9)
批次:
-
描述:
IC CLOCK MULTIPLIER 63BGA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$106.476
$106.476
10
$100.9812
$1009.812
25
$98.23304
$2455.826
80
$91.363638
$7309.09104
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 63-PBGA (9x9) |
| PLL | Yes |
| Series | DSPLL® |
| Type | Clock Multiplier |
| Input | LVTTL |
| Package / Case | 63-LBGA |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | CML |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 2.8GHz |
| Base Product Number | SI5321 |