Silicon Labs
型号:
SI7214-B-00-IVR
品牌:
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
SENSOR HALL EFFECT PWM SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.77045
$7.7045
25
$0.72276
$18.069
50
$0.68704
$34.352
100
$0.65436
$65.436
500
$0.582996
$291.498
1000
$0.553252
$553.252
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | PWM |
| Current - Supply (Max) | 1.02mA (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 26.5V |
| Bandwidth | 150Hz |
| Mfr | Silicon Labs |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | ±20mT |
| Axis | Single |
| Resolution | - |