Skyworks Solutions Inc.
型号:
SI823H1BB-IS1
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
2.5KV DUAL GATE DRIVERS, LOW PRO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.232
$6.232
10
$5.62875
$56.2875
25
$5.36712
$134.178
100
$4.660415
$466.0415
250
$4.45094
$1112.735
500
$4.05821
$2029.105
1000
$3.705
$3705
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Rise / Fall Time (Typ) | 12ns, 12ns (Max) |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 125kV/µs |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Approval Agency | CQC, CSA, UL, VDE |
| Current - Peak Output | 6A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Pulse Width Distortion (Max) | 5ns |
| Series | Si823Hx |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Channels | 2 |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Voltage - Output Supply | 7V ~ 8.2V |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | - |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 30ns, 30ns |
| Base Product Number | SI823 |
| Current - Output High, Low | 4A, 4A |