Skyworks Solutions Inc.
型号:
SI8460BB-B-IS1
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
DGTL ISO 2500VRMS 6CH GP 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.498
$6.498
10
$5.8672
$58.672
25
$5.59436
$139.859
100
$4.85754
$485.754
250
$4.639268
$1159.817
500
$4.229894
$2114.947
1000
$3.86175
$3861.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 6/0 |
| Rise / Fall Time (Typ) | 3.8ns, 2.8ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 25kV/µs (Typ) |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Pulse Width Distortion (Max) | 2.5ns |
| Series | - |
| Isolated Power | No |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 150Mbps |
| Number of Channels | 6 |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Channel Type | Unidirectional |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 9.5ns, 9.5ns |
| Base Product Number | SI8460 |