SIM82121Y5A032
Meritek
型号:
SIM82121Y5A032
品牌:
Meritek
描述:
120ohm 5A Signal Ferrite Chip Be
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 500
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 5A