Vishay Siliconix
型号:
SIP32419DN-T1-GE4
品牌:
封装:
10-DFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 10DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.679
$2.679
10
$2.4092
$24.092
25
$2.2724
$56.81
100
$1.9361
$193.61
250
$1.81792
$454.48
500
$1.59068
$795.34
1000
$1.317992
$1317.992
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Output Type | P-Channel |
| Switch Type | General Purpose |
| Output Configuration | High Side |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Voltage - Load | 6V ~ 28V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | 56mOhm |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3.5A |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Fault Protection | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, UVLO |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Mfr | Vishay Siliconix |
| Features | Power Good, Slew Rate Controlled, Status Flag |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Interface | On/Off |
| Base Product Number | SIP32419 |