Littelfuse Inc.
型号:
SIR1C20B6
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NC 20A 0-230V
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Load Current | 20 A |
| Output Type | AC |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 230 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | SIR |
| Package / Case | Module |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 190 ~ 290VAC/DC |