首页 / 振荡器 / SIT1602AC-12-18E-25.000000
minImg
SIT1602AC-12-18E-25.000000
SiTime
型号:
SIT1602AC-12-18E-25.000000
品牌:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 3.8mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3.9mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT1602
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output HCMOS, LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz