首页 / 振荡器 / SIT1602AC-21-33E-54.000000
minImg
SIT1602AC-21-33E-54.000000
SiTime
型号:
SIT1602AC-21-33E-54.000000
品牌:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SiT1602
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 54 MHz