首页 / 振荡器 / SIT1602ACA23-18E-33.333300
minImg
SIT1602ACA23-18E-33.333300
SiTime
型号:
SIT1602ACA23-18E-33.333300
描述:
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3.9mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series SiT1602
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 33.3333 MHz