首页 / 振荡器 / SIT1602AI-22-18E-26.000000
minImg
SIT1602AI-22-18E-26.000000
SiTime
型号:
SIT1602AI-22-18E-26.000000
描述:
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3.9mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr SiTime
Frequency 26 MHz