首页 / 振荡器 / SIT1602AI-82-25E-25.000000
minImg
SIT1602AI-82-25E-25.000000
SiTime
型号:
SIT1602AI-82-25E-25.000000
描述:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.2mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr SiTime
Frequency 25 MHz