首页 / 振荡器 / SIT1602AIL73-18E-50.000000
minImg
SIT1602AIL73-18E-50.000000
SiTime
型号:
SIT1602AIL73-18E-50.000000
品牌:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3.9mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SiT1602
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 50 MHz