首页 / 振荡器 / SIT1604AI-72-18E-24.000000G
minImg
SIT1604AI-72-18E-24.000000G
SiTime
型号:
SIT1604AI-72-18E-24.000000G
描述:
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 3.8mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3.9mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT1604
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 24 MHz