首页 / 振荡器 / SIT1618AA-13-33E-25.000000
minImg
SIT1618AA-13-33E-25.000000
SiTime
型号:
SIT1618AA-13-33E-25.000000
描述:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4.7mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
Series SiT1618
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS, LVTTL
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 25 MHz