首页 / 振荡器 / SIT1618AA-72-33E-40.000000
minImg
SIT1618AA-72-33E-40.000000
SiTime
型号:
SIT1618AA-72-33E-40.000000
描述:
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.7mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
Series SiT1618
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS, LVTTL
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 40 MHz