首页 / 振荡器 / SIT3822AC-1C3-33EZ224.550000T
minImg
SIT3822AC-1C3-33EZ224.550000T
SiTime
型号:
SIT3822AC-1C3-33EZ224.550000T
品牌:
SiTime
描述:
MEMS OSC VCXO 224.5500MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±1545ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 69mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SiT3822
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 224.55 MHz