首页 / 振荡器 / SIT5002AC-8E-33E0-100.000000Y
minImg
SIT5002AC-8E-33E0-100.000000Y
SiTime
型号:
SIT5002AC-8E-33E0-100.000000Y
描述:
MEMS OSC TCXO SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±5ppm
Current - Supply (Max) 33mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT5002
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS, LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 100 MHz